W kategoriach:Udostępnij:

Alpenkrauter Balsam ziołowy 270ml HERBALABS

Producent: Inny
Dostępność: W magazynie 4 szt
KOD: 5908218943469

Alpenkrauter Balsam ziołowy 270ml


28,90 zł brutto (23,50 zł netto)

Ilość:

Alpenkrauter Balsam ziołowy to naturalna mieszanka ekstraktów z 26 ziół. Sprawdzony, niezmiennie skuteczny, polecany przez największe autorytety zielarskie.

ALPENKRAUTER balsam niesie działanie chłodzące, kojące i odżywcze. Idealny w przypadku bólu stawów, stłuczeń, obrzęków, problemów ze skórą. Wspomaga terapię leczenia problemów reumatoidalnych i bólów kręgosłupa. Szybko przynosi ulgę, przyspiesza regenerację. Polecany do stosowania po kąpieli. Bardzo skuteczny przy masażu refleksyjnym oraz relaksacyjnym. Dzięki substancjom zawartym w ziołach, balsam kompleksowo odżywia skórę i szybko poprawia jej kondycję. Zawartość ekstraktów pozwala szybciej zregenerować się po wysiłku oraz ciężkiej pracy fizycznej. Balsam pomocny przy urazach sportowych gdyż przynosi ulgę i ukojenie. W połączeniu z masażem równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres. likwiduje mimowolne napięcie mięśni. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne a także aromaterapeutyczne. Jest znakomitym środkiem profilaktycznym przy zmęczonych „ciężkich" nogach. Można stosować na żylaki. Dla ludzi od 5 roku życia.

Stosowanie: Stosować 2 x dziennie na skórę całego ciała a w szczególności nóg, rąk, pleców, karku. Można nakładać na żylaki. Do stosowania na cale ciało prócz twarzy i błon śluzowych.

Inne produkty tego producenta

Cykoria Instant 100g

6,90 zł

Woda Jan 1,5l KRYNICA

7,50 zł

Olejek Narcyzowy 3ml

8,90 zł

Żel do nóg z kasztanowcem 911+

17,90 zł

Baton Kakao & Orzech 35g KUBARA

3,50 zł