W kategoriach:

Udostępnij:

Bonimel pyłkowo-propolisowy 250g BONIMED

Producent: Inny
Dostępność: W magazynie 1 szt
KOD: 5908252932108

Miód Bonimel pyłkowo-propolisowy 250g


25,80 zł brutto (20,98 zł netto)

Ilość:

Miód pszczeli z dodatkiem pyłku pszczelego i propolisu poleca się osobom, które mają problem z powracającymi infekcjami dróg oddechowych, moczowych i przy dolegliwościach związanych z klimakterium, przerostem prostaty, przy uszkodzeniach wątroby i stanach zapalnych jelita grubego. Produkt wskazany jest także w przypadku zaburzeń pamięci na tle miażdżycowym oraz dla osób narażonych na zatrucia substancjami chemicznymi.

Dzięki zawartości pyłku i propolisu, miód pszczeli działa skuteczniej. To połączenie ma znaczenie w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, zapalnych i zastoinowych wątroby. Działa odtruwająco w przypadku osób leczonych środkami farmakologicznymi czy nadużywających alkoholu i papierosów. Pyłek pszczeli stosowany jest w terapii stanów zapalnych i łagodnego przerostu gruczołu krokowego, a połączony z propolisem przynosi korzyści w stanach zapalnych jelita grubego, a szczególnie w jego wrzodziejącym zapaleniu. Sprawdza się również w przypadku leczenia wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Produkt powinien być stosowany w długotrwałej antybiotykoterapii, gdyż pobudza rozwój saprofitycznej flory jelitowej, często niszczonej przez antybiotyki. Wykazano również, że pyłek pszczeli ma działanie przeciwmiażdżycowe.

Skład: Miód pszczeli, pyłek kwiatowy, propolis.


Sposób użycia: Przyjmować 3 łyżeczki produktu 2-3 razy dziennie. Można nim słodzić herbatę i inne napoje.

Inne produkty tego producenta

Mąka orkiszowa typ 700 bio 500g BIORAJ

8,50 zł

Krem balsam Sabelnik z żywokostem 150ml ELIKSIR

36,90 zł

MAJA Płyn do kąpieli 200ml

9,80 zł

Aesculan maść doodbytnicza hemoroidy 30g

21,50 zł

Herbata Zielona tradycyjna 100g PRIMA TEA

6,80 zł

Inhalol krople

11,90 zł