W kategoriach:

Udostępnij:

Bonimel pyłkowo-propolisowy 250g BONIMED

Producent: Inny
Dostępność: W magazynie 2 szt
KOD: 5908252932108

Miód Bonimel pyłkowo-propolisowy 250g


26,90 zł brutto (21,87 zł netto)

Ilość:

Miód pszczeli z dodatkiem pyłku pszczelego i propolisu poleca się osobom, które mają problem z powracającymi infekcjami dróg oddechowych, moczowych i przy dolegliwościach związanych z klimakterium, przerostem prostaty, przy uszkodzeniach wątroby i stanach zapalnych jelita grubego. Produkt wskazany jest także w przypadku zaburzeń pamięci na tle miażdżycowym oraz dla osób narażonych na zatrucia substancjami chemicznymi.

Dzięki zawartości pyłku i propolisu, miód pszczeli działa skuteczniej. To połączenie ma znaczenie w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, zapalnych i zastoinowych wątroby. Działa odtruwająco w przypadku osób leczonych środkami farmakologicznymi czy nadużywających alkoholu i papierosów. Pyłek pszczeli stosowany jest w terapii stanów zapalnych i łagodnego przerostu gruczołu krokowego, a połączony z propolisem przynosi korzyści w stanach zapalnych jelita grubego, a szczególnie w jego wrzodziejącym zapaleniu. Sprawdza się również w przypadku leczenia wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Produkt powinien być stosowany w długotrwałej antybiotykoterapii, gdyż pobudza rozwój saprofitycznej flory jelitowej, często niszczonej przez antybiotyki. Wykazano również, że pyłek pszczeli ma działanie przeciwmiażdżycowe.

Skład: Miód pszczeli, pyłek kwiatowy, propolis.


Sposób użycia: Przyjmować 3 łyżeczki produktu 2-3 razy dziennie. Można nim słodzić herbatę i inne napoje.

Inne produkty tego producenta

Herbata Zielona tradycyjna 100g PRIMA TEA

6,80 zł

Gliceryna roślinna 250g MKPARTNER
PROMOCJA

Gliceryna roślinna 250g MKPARTNER

18,50 zł 7,50 zł

Laurosept Q73 30ml ASEPTA

59,90 zł

NARINE 500mg 30 tabl.

49,80 zł

Proszek do pieczenia 12g AMYLON

2,99 zł