W kategoriach:Udostępnij:

ETJA Naturalny Olejek Rycynowy 50ml

Producent: Etja
Dostępność: W magazynie 1 szt
KOD: 5908310446790

Posiada zbawienne działanie na włosy, brwi, rzęsy i paznokcie. Odbudowuję strukturę włosa, zapobiega ich wypadaniu, rozdwajaniu  oraz wysuszeniu.


12,90 zł

Ilość:

Naturalny Olejek Rycynowy 


Tłoczny na zimno olej z ekologicznych nasion rącznika pospolitego (Rycyny). Olej rycynowy jest głównie bogaty w kwas rycynolowy (ok. 85%). Zawiera również kwas oleinowy, stearynowy, linolowy oraz witaminy A, E. Stosowany zewnętrznie wykazuję działanie ntałyszczające i ochronne. Jest najbardziej błyszczącym olejem roślinnym dlatego stosowany jest jako główny surowiec przy produkcji pomadek i błyszczyków. Posiada dodatkowo zbawienne działanie na włosy, brwi, rzęsy i paznokcie. Odbudowuję strukturę włosa, zapobiega ich wypadaniu, rozdwajaniu  oraz wysuszeniu. Przywraca im niezwykłą gęstość i naturalny blask. Okłady z oleju rycynowego są najczęściej polecanym środkiem na łupież. Doskonały do każdego rodzaju skóry.

SPOSÓB UŻYCIA 
-stosować bezpośrednio na skórę. Warto rozcieńczać z innym olejem nośnikowym
-kąpiel natłuszczająco-ochronna. Wlej do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej wody ok. 10 ml oleju.
-dzięki błyszczącej strukturze w połączeniu z olejem z miąższu kokosa stanowi dobry surowiec do produkcji balsamów oraz pomadek do ust domowej roboty
-włosy- wcieraj olej we włosy i skórę głowy po czym zmyj delikatnym szamponem. Zapobiega wypadaniu włosów, wzmacniając ich strukturę. 
-dodatek w odżywkach do włosów tłustych 
-idealny do pielęgnacji rzęs i brwi


Skład: olej rycynowy 100% 

Ilość: 50ml

Producent: Etja

Inne produkty tego producenta