W kategoriach:Udostępnij:

ETJA Naturalny Olejek z Kiełków Pszenicy 50ml

Producent: Etja
Dostępność: Niedostępny
KOD: 5908310446592

Idealny do wysuszonej i łuszczącej się skóry. Regeneruje wnętrze włosów, odtwarza ich naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnię.


13,90 zł

Naturalny Olejek Z Kiełków Pszenicy 
Otrzymywany jest w 100% z kiełków pszenicy. Bogaty w proteiny, kwasy tłuszczowe oraz dużą zawartość witamin A, B, D i E (naturalny antyutleniacz). Nadaje skórze gładkość i miękkość. Działa nie tylko na powierzchni skóry, ale łatwo przenika do naskórka. Idealny do wysuszonej i łuszczącej się skóry. Regeneruje wnętrze włosów, odtwarza ich naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV. Przestrzegamy jednak osoby uczulone na pszenicę przed stosowaniem go, gdyż może wywołać reakcję uczuleniową. polecamy wówczas stosowanie innego naturalnego oleju nośnikowego np. z Avocado.

SPOSÓB UŻYCIA
-bezpośrednio na skórę, kilka (4-5) kropel weź na czyste opuszki palców i wcieraj w skórę twarzy do omnetu całkowitego wchłonięcia.
-stosowany zwykle w technikach relaksacyjno-upiększających. Literatura poleca używanie tego oleju w 10% roztworze z innym równie bogatym naturalnym olejem nośnikowym Jojoba Gold (mieszanka silnie uelastyczniająca skórę ), z miąższu kokosa BIO, z pestek moreli oraz ze słodkich migdałów
-do pielęgnacji paznokci oraz suchych i łamliwych włosów
-dodatek do odżywek regenrujących włosy
-znajduje szerokie zastosowanie w produkcji balsamów, mydła, szamponów 
-do leczenia oparzeń również tych słonecznych
Skład: olej z kiełków pszenicy
Ilość: 50ml
Producent: Etja

DATA WAŻNOŚCI: 28.02.2019

Inne produkty tego producenta