W kategoriach:


Udostępnij:

ETJA Olej z nasion truskawki 50ml

Producent: Etja
Dostępność: W magazynie 1 szt
KOD: 5908310446783

Delikaty olej przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej, problematycznej, uszkodzonej oraz dojrzałej.


24,90 zł brutto (20,24 zł netto)

Ilość:

TRUSKAWKA /Fragaria ananassa Duchesne/

Roślina z gatunku poziomki pochodząca z rodziny różowaty należąca do rzędu różowców.  Uprawiana na całym świecie. Do rodziny należy 90 gatunków i ponad 2000 tysiące odmian. Wstępuję w postaci rośliny zielnej z drobną łodygą lub krzewu. Posiada wiele nazw zwyczajowych jak poziomka wieloowocowa, poziomka ananasowa, jednak najczęściej nazywana jest truskawką.  Łodyga o krótkim przyroście tworzy rozłogi zwane  wąsami. Po zapylaniu kwiat tworzy się dno kwiatowe tworząc jadalny owoc. Zazwyczaj owoce są koloru czerwonego, w których znajdują się drobne pestki z których wytwarza się olej nośnikowy.

OLEJ Z NASION TRUSKAWKI /Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil/

Tłoczony na zimno, nierafinowany, kosmetyczny olej z pestek truskawek. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (ok. 80%) łącznie z omega-3-6-9 oraz witaminy A, E i F. Uzupełnia braki niezbędnych kwasów tłuszczowych zapobiegając utratę wody z naskórka. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i ujędrnienie, działa ściągająco oraz szybko się wchłania. Delikaty olej przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej, problematycznej, uszkodzonej oraz dojrzałej.

Olej z pestek truskawki oferowany przez firmę ETJA jest w 100% naturalny, tłoczony na zimno i nierafinowany. Produkt przebadany dermatologicznie. 

PRZECIWWSKAZANIA: Olej z nasion truskawki, tłoczony na zimno, nierafinowany jest bezpieczny, jednak może uczulać. Po zastosowaniu może  wystąpić reakcja alergiczna na skórze. 

SPOSÓB UŻYCIA

stosować bezpośrednio na skórę. Należy kilka kropel (3-5) roztartych w dłoniach i wcierać w uprzednio oczyszczoną skórę twarzy

kąpiel regneracyjno-nawilżająca

dzięki wysokiej zawartości kwasów nienasyconych polecany jako dodatek w postaci substancji czynnej (10-25%) do kremów, balsamów oraz pozostałych produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji ciała - wzbogaca formułę 

stosować jako środek ściągająco-wygładzający

dodatek do serum o działaniu Anti-Aging

paznokcie i skórki - zapewnia wytrzymałość i ładny wygląd. 

PRZECHOWYWANIE

Zawsze po użyciu zakręcaj buteleczkę i przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.

POCHODZENIE

Państwa Europy

Olej kosmetyczny Etja jest produktem naturalnym. Wpływ sezonowych zmian pogodowych może wywołać niewielkie różnice w kolorze, zapachu i gęstości.

opis producenta

Inne produkty tego producenta

ETJA Naturalny Olejek z Pestek Dyni 50ml

14,80 zł

ETJA Olej z nagietka lekarskiego (macerat) 50ml

18,60 zł

ETJA Naturalny Olejek z Kiełków Pszenicy 50ml

13,90 zł

Olejek eter Eukaliptusowy 10ml ETJA

9,80 zł

ETJA Naturalny Olejek Marula 50ml

29,50 zł

ETJA Olej z pestek moreli 50ml

11,90 zł