W kategoriach:


Udostępnij:

Guz brzozy CHAGA 60 kapsułek Dary Natury

Producent: Dary Natury
Dostępność: W magazynie 1 szt
KOD: 5903246861662

Guz brzozy "chaga" 60 kapsułek (czaga) ekologiczny suplement diety


53,90 zł brutto (49,91 zł netto)

Ilość:

Guz brzozy "chaga" eko 60 kapsułek

Błyskoporek podkorowy Inonotus obliquus jest nadrzewnym gatunkiem grzyba występującym przede wszystkim na brzozach. W polskim piśmiennictwie znany jest pod wieloma nazwami: huba brzozowa, czarny guz brzozowy, czyr brzozy, chaga. Czarny guz brzozy w medycynie ludowej wykorzystywany jest co najmniej od XVI wieku. Wskazuje się na pozytywny wpływ błyskoporka na układ nerwowy, procesy przemiany materii czy odporność organizmu.

Dorośli 1 kapsułka dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią.

Przechowywanie: Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład:  ekstrakt z błyskoporka podkorowego* (Inonotus obliquus); hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

*produkt rolnictwa ekologicznego

Opakowanie:  35,4g

Inne produkty tego producenta

Gripoherbs (Polecana przy grypie) 25sasz Dary Natury

8,20 zł

Dereń owoc 100g DARY NATURY

9,80 zł