W kategoriach:


Udostępnij:

Jałowiec Owoc 50g Kawon

Producent: Kawon
Dostępność: W magazynie 13 szt
KOD: 5909994370715

Tradycyjnie lek stosuje się pomocniczo w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych oraz w łagodzeniu objawów zaburzeń trawiennych, takich jak niestrawność i wzdęcia.


3,90 zł

Ilość:

Owoc Jałowca - Juniperi galbulus 


Wskazania do stosowania: Tradycyjnie lek stosuje się pomocniczo w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych oraz w łagodzeniu objawów zaburzeń trawiennych, takich jak niestrawność i wzdęcia. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny przeznaczony do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na szyszkojagodę jałowca. Ciężkie choroby nerek włączając infekcje, śródmiąższowe zapalenie miedniczek nerkowych, odmiedniczkowe zapalenie nerek. Stosowanie w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych: Schorzenia wymagające zmniejszonej podaży płynów (np. ciężka niewydolność serca lub nerek).


Sposób i droga podania: Dorośli: 1 łyżeczkę (ok. 2 g) zmiażdżonych lub rozdrobnionych owoców jałowca zalać 3/4 szklanki (150 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem przez 30 minut, przecedzić. Pić od 2 do 3  razy dziennie świeżo przygotowany napar.

Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat.

Czas stosowania: Jeśli pomimo stosowania produktu leczniczego objawy utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie, nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
 

Skład: 1 g produktu leczniczego zawiera 1 g Juniperus communis L., galbulus (szyszkojagoda jałowca).

Ilość: 50g

Producent: Kawon

Inne produkty tego producenta