W kategoriach:


Udostępnij:

Jałowiec Owoc 50g Kawon

Producent: Kawon
Dostępność: W magazynie 12 szt
KOD: 5909994370715

Tradycyjnie lek stosuje się pomocniczo w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych oraz w łagodzeniu objawów zaburzeń trawiennych, takich jak niestrawność i wzdęcia.


4,20 zł brutto (3,89 zł netto)

Ilość:

Owoc Jałowca - Juniperi galbulus 


Wskazania do stosowania: Tradycyjnie lek stosuje się pomocniczo w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych oraz w łagodzeniu objawów zaburzeń trawiennych, takich jak niestrawność i wzdęcia. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny przeznaczony do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na szyszkojagodę jałowca. Ciężkie choroby nerek włączając infekcje, śródmiąższowe zapalenie miedniczek nerkowych, odmiedniczkowe zapalenie nerek. Stosowanie w łagodnych dolegliwościach dróg moczowych: Schorzenia wymagające zmniejszonej podaży płynów (np. ciężka niewydolność serca lub nerek).


Sposób i droga podania: Dorośli: 1 łyżeczkę (ok. 2 g) zmiażdżonych lub rozdrobnionych owoców jałowca zalać 3/4 szklanki (150 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem przez 30 minut, przecedzić. Pić od 2 do 3  razy dziennie świeżo przygotowany napar.

Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat.

Czas stosowania: Jeśli pomimo stosowania produktu leczniczego objawy utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie, nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
 

Skład: 1 g produktu leczniczego zawiera 1 g Juniperus communis L., galbulus (szyszkojagoda jałowca).

Ilość: 50g

Producent: Kawon

Inne produkty tego producenta

Bez Czarny Owoc 50g Kawon

3,90 zł

Lubczyk Korzeń 50g Kawon

4,90 zł

Bez Czarny Kwiat 50g Kawon

5,70 zł

Brzoza Liść 50g Kawon

3,80 zł

Dąb Kora 50g Kawon

3,80 zł

Borówka czernica owoc 25g Kawon

5,60 zł