W kategoriach:


Udostępnij:

KRYNICA WODA SŁOTWINKA 0,5 LITRA

Producent: Krynica
Dostępność: W magazynie 9 szt
KOD: 5901115000891

Słotwinka, to woda skuteczna w leczeniu przewlekłych nieżytów przewodu pokarmowego, chorób z niedoboru magnezu, chorób neurologicznych.


4,20 zł brutto (3,41 zł netto)

Ilość:

 Słotwinka, to woda skuteczna w leczeniu przewlekłych nieżytów przewodu pokarmowego, chorób z niedoboru magnezu, chorób neurologicznych. Działa przeciwalergicznie, pomaga usuwać metale ciężkie gromadzące się w naszym organizmie. Słotwinka zalecana jest w celach profilaktyczno-zdrowotnych. Zawiera niezbędne dla organizmu ilości magnezu poprzez  co łagodzi stany stresowe i nadmierną pobudliwość. Woda lecznicza Słotwinka dzięki dużej zawartości wapnia wzmacnia układ kostny  przez co zapobiega osteoporozie, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi i uszczelnienie naczyń krwionośnych. Znajdujący się w składzie Słotwinki potas stanowi główny składnik wewnątrzkomórkowy. Jego niedobór w organizmie powoduje szereg  niekorzystnych objawów  tj. bolesne skurcze mięśni, wiotczenie skóry, arytmię serca. Magnez i potas gwarantują zachowanie równowagi komórkowej organizmu. Woda Słotwinka zawiera w swoim składzie również sód odpowiedzialny za gospodarkę wodną organizmu  i stanowiący regulator ciśnienia osmotycznego w komórkach, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

W Słotwince znajduje się naturalny dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego bardzo łatwo przyswajany przez organizm.

UWAGA: Osad w wodzie jest zjawiskiem naturalnym.

OPAKOWANIE: 0,5l

KRAJ POCHODZENIA: Polska

SPOSÓB STOSOWANIA: Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, nie dłużej jak przez okres 1 miesiąca. Pić lekko podgrzaną, około pół godziny przed posiłkiem. Na godzinę przed piciem nie należy spożywać surowych owoców i warzyw.