W kategoriach:Udostępnij:

Olej Ostropestowy 250ml 

Producent: Vitacorn
Dostępność: Niedostępny
KOD: 5902165000480

Uzyskany z nasion rośliny oleistej Silybum Marianum, znanej od tysiącleci jako rośliny odtruwającej, odbudowującej komórki wątroby, działającej ochronnie na miąższ wątroby i nerek.


Olej z ostropestu tłoczony na zimno, nieoczyszczony. Uzyskany z nasion rośliny oleistej Silybum Marianum, znanej od tysiącleci jako rośliny odtruwającej, odbudowującej komórki wątroby, działającej ochronnie na miąższ wątroby i nerek. Reguluje czynności trawienne, zapobiega wzdęciu,odbijaniu i blokuje krwawienia z jelita grubego oraz żylaków odbytu. Olej działa żółciotwórczo i żółciopędnie, zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych, ma właściwości przeciwzapalne, zapobiega trądzikowii, łuszczycy, polepsza wzrok, wzmacnia i uelastycznia naczynia włosowate układu krwiotwórczego, obniża i reguluje poziom cukru i cholesterolu w organiźmie. Stosowany zewnętrznie na trudno gojące się rany, egzemy, rumienie, alergie atopowe skóry, łagodzi objawy i wspomaga leczenie.

Olej ostropestowy firmy Vitacorn otrzymany z nasion ostropestu. Działa regenerująco na komórki wątroby, zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych oraz ma właściwości przeciwzapalne. Poprawia także wzrok i działa ochronnie na nerki.

Sposób użycia: można zażywać codziennie, na zimno, ok. 4-5 gramów (2 łyżeczki) jako dodatek do sałatek, surówek, kasz, jogurtów, sera, zup i sosów.

Przechowywać w temperaturze poniżej 20°C, w zaciemnionym miejscu. Po otwarciu butelki, spożyć olej w ciągu 1 miesiąca.

Skład: olej z ostropestu 100%

Ilość: 250ml 

Producent: VitaCorn