W kategoriach:


Udostępnij:

Olej z Pestek Winogron 500ml

Producent: Oleofarm
Dostępność: Niedostępny
KOD: 5907078675145

Witamina E obecna w oleju z pestek winogron wpływa na regulację poziomu cholesterolu we krwi, jest przeciwutleniaczem i pomaga chronić organizm przed licznymi chorobami powodowanymi przez wolne rodniki, wpływa pozytywnie na układ nerwowy i równowagę organizmu, chroni komórki przed starzeniem i poprawia wygląd skóry.


Olej z pestek winogron otrzymywany jest z nasion winogron i posiada delikatny smak. Jego zaletą jest nieporównywalna z żadnym innym olejem, właściwość zachowywania naturalnego smaku potraw na nim smażonych. W diecie śródziemnomorskiej jest powszechnie stosowany do sałatek, sosów, a także do smażenia i duszenia.
Witamina E obecna w oleju z pestek winogron wpływa na regulację poziomu cholesterolu we krwi, jest przeciwutleniaczem i pomaga chronić organizm przed licznymi chorobami powodowanymi przez wolne rodniki, wpływa pozytywnie na układ nerwowy i równowagę organizmu, chroni komórki przed starzeniem i poprawia wygląd skóry. Olej z pestek winogron nie jest najbogatszym źródłem witaminy E, ale dostarcza jej spore ilości.


SKŁADNIKI: rafinowany olej z pestek winogron, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.


Ilość: 500ml

Producent: Oleofarm

Inne produkty tego producenta

Olej Lniany LenVitol 250ml OLEOFARM

15,90 zł

D-Vitum dla niemowląt 36 kaps. OLEOFARM

16,80 zł

Czarny bez sok 490ml OLEOFARM

22,90 zł

D-Vitum K2 forte 4000j. 36 kapsułek OLEOFARM

34,90 zł

Olej Lniany LenVitol 500ml OLEOFARM

23,70 zł

Olej Rzepakowy 500ml

16,90 zł