W kategoriach:


Udostępnij:

Panna Apteczkowa Wydalanie wody, waga ciała 30sasz. MIRLEK

Producent: Mirlek
Dostępność: W magazynie 2 szt
KOD: 5906660437109

Mir-Lek Panna Apteczkowa dla wsparcia wydalania wody i kontroli wagi ciała 30 x 2,5 g Mieszanka ziół z korzeniem perzu dla wsparcia wydalania wody i kontroli wagi ciała jest przeznaczona dla osób, które chcą wspomóc naturalne procesy organizmu. Perz właściwy wspiera wydalanie wody przez nerki, prawidłowe działanie układu moczowego oraz pobudza usuwanie wody i toksyn z organizmu. Cynamon także wykazuje pozytywny wpływ na układ moczowy, a dodatkowo wspiera metabolizm glukozy. Pozostałe składniki mieszanki – bez czarny, ostrokrzew paragwajski, karczoch oraz jałowiec wspomagają usuwanie wody, a ostrokrzew i jałowiec działają też na metabolizm tłuszczów i węglowodanów.


8,50 zł brutto (6,91 zł netto)

Ilość:

Mir-Lek Panna Apteczkowa dla wsparcia wydalania wody i kontroli wagi ciała 30 x 2,5 g

Mieszanka ziół z korzeniem perzu dla wsparcia wydalania wody i kontroli wagi ciała jest przeznaczona dla osób, które chcą wspomóc naturalne procesy organizmu. Perz właściwy wspiera wydalanie wody przez nerki, prawidłowe działanie układu moczowego oraz pobudza usuwanie wody i toksyn z organizmu. Cynamon także wykazuje pozytywny wpływ na układ moczowy, a dodatkowo wspiera metabolizm glukozy. Pozostałe składniki mieszanki – bez czarny, ostrokrzew paragwajski, karczoch oraz jałowiec wspomagają usuwanie wody, a ostrokrzew i jałowiec działają też na metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Sposób użycia/Zastosowanie:
saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10 do 15 minut. Pić po wystudzeniu. 3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki:
perz właściwy (20%), cynamon (16%),bez czarny (16%), ostrokrzew paragwajski (16%), karczoch zwyczajny (12%),jałowiec pospolity (12%), łuska gryki (8%).

Sposób przechowywania:
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić od światła.

Uwagi:
suplement diety przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży I karmienia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Kraj pochodzenia:

Polska

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

Mir-Lek Oswald Latosiński, ul. Lipowa 3, 42-421 Rudniki

Inne produkty tego producenta

Gluko Gryk fix 60 saszetek

13,00 zł

Konopia Siewna ziele 30g

12,90 zł

Biq-Gryk 60 saszetek MirLek

14,70 zł