W kategoriach:


Udostępnij:

Piołun Ziele 50g KAWON

Producent: Kawon
Dostępność: W magazynie 15 szt
KOD: 5909990021161

Tradycyjnie stosuje się w okresowej utracie apetytu oraz w łagodnych niestrawnościach/dolegliwościach żołądkowo-jelitowych.


3,90 zł brutto (3,61 zł netto)

Ilość:

Ziele Piołunu 

 

Tradycyjnie stosuje się w okresowej utracie apetytu oraz w łagodnych niestrawnościach/dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ziele piołunu i inne rośliny z rodziny astrowatych Asteraceae (dawniej złożonych Compositae). Niedrożność  i zapalenie dróg żółciowych, choroby wątroby.

 

Sposób i droga podania:

W okresowej utracie apetytu: Dorośli i osoby w podeszłym wieku: 1 łyżeczkę (1g) ziela zalać ¾ szklanki (150 ml) wrzącej wody, pozostawić pod przykryciem na 10 minut, przecedzić. Przyjmować po ¾ szklanki naparu na pół godziny przed posiłkami 2-3 razy dziennie. Stosować zawsze świeży napar.

W łagodnych niestrawnościach/dolegliwościach żołądkowo-jelitowych: Dorośli i osoby w podeszłym wieku: 1 łyżeczkę (1g) ziela zalać ¾ szklanki (150 ml) wrzącej wody, pozostawić pod przykryciem na 10 minut, przecedzić. Przyjmować po ¾ szklanki naparu 2-3 razy dziennie po posiłkach. Stosować zawsze świeży napar.

Dawka dobowa ziela piołunu: 2-3 g

Młodzież i dzieci poniżej 18 lat: Nie zaleca się stosowania.

 

Skład: Artemisia absinthium L., herba (ziele piołunu). 

 

Ilość: 50g

 

Producent: Kawon

Inne produkty tego producenta

Tysiącznik Ziele 50g KAWON

3,90 zł

Herbata zielona liściasta 80g

6,90 zł

Koszyczek Nagietka fix 30 saszetek

5,90 zł

Krwawnik ziele fix 30 saszetek

6,50 zł

Pokrzywa liść fix KAWON

5,80 zł

Herb Zielona fix KAWON

6,80 zł