W kategoriach:Udostępnij:

Pluskwica groniasta korzeń mielony 50g Yucca

Producent: Yucca
Dostępność: W magazynie 5 szt
KOD: 5902687151103

Pluskwica groniasta zawiera związki, które w sposób naturalny stymulują działanie tych samych obszarów mózgu co żeńskie hormony płciowe- estrogeny, co wpływa rozkurczowo i tonizująco na układ rozrodczy kobiety, powodując zmniejszenie uciążliwych objawów menopauzy, regulację cyklów miesiączkowych , zmniejszenie bólu związanego z miesiączką, regulację wydzielania hormonów żeńskich.


18,90 zł brutto (15,37 zł netto)

Ilość:

Pluskwica groniasta - Cimicifuga racemosa Nutt.


Pluskwica groniasta zawiera związki, które w sposób naturalny stymulują działanie tych samych obszarów mózgu co żeńskie hormony płciowe- estrogeny, co wpływa rozkurczowo i tonizująco na układ rozrodczy kobiety, powodując zmniejszenie uciążliwych objawów menopauzy, regulację cyklów miesiączkowych , zmniejszenie bólu związanego z miesiączką, regulację wydzielania hormonów żeńskich. Pluskwica stosowana jest też wspomagająco w terapii neuralgii, bólów mięśniowych, reumatoidalnego zapalenia stawów. Jej działanie rozkurczowe wykorzystuje się również w leczeniu szumu w uszach, napadów kaszlu.


Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu gotować przez 10 min. w 0,5L wody. Ostudzić i pić 2-3 łyżki stołowe herbatki 5-6 razy dziennie.

Przeciwskazania: nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Skład:pluskwica groniasta- korzeń mielony 100%


Ilość: 50 g


Producent: YUCCA

Inne produkty tego producenta

Szczeci Korzeń 50g YUCCA

14,50 zł

Gotu Kola 50g YUCCA

16,30 zł

Podagrycznik Pospolity 50g Yucca

9,50 zł

Ruszczyk Kolczasty 50g Yucca

9,80 zł