W kategoriach:


Udostępnij:

Pokrzywa liść fix KAWON

Producent: Kawon
Dostępność: W magazynie 2 szt
KOD: 5909990317219

Pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.


5,80 zł brutto (5,37 zł netto)

Ilość:

Fix Pokrzywa marki Kawon to produkt leczniczy w postaci ziół w saszetkach zawierający w swoim składzie liść pokrzywy. Produkt ten wskazany jest do stosowania w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Skład:

Urtieae folium

Wskazania:

Pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Działanie:

Łagodzące stany zapalne dróg moczowych i dolegliwości reumatyczne

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na liść pokrzywy.

Zalecane stosowanie:

Lek Fix Pokrzywa zawsze należy stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Przed pierwszym zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Jedną torebkę liścia pokrzywy (2 g) zalać 3/4 szklanki (150 ml) wrzącej wody. Pozostawić na 10 minut. Pić 4 razy dziennie po 3/4 szklanki naparu. Stosować zawsze świeży napar.

Możliwe działania niepożądane:

Fix Pokrzywa może - podobnie, jak każdy inny lek - wywoływać działania niepożądane. Należy pamiętać, że nie u każdego one wystąpią.

Po przyjęciu naparu z liści pokrzywy mogą wystąpić łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe oraz w rzadkich przypadkach reakcje alergiczne objawiające się swędzeniem, wysypką, pokrzywką. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Ważne informacje:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Inne produkty tego producenta

Krwawnik ziele 50g Kawon

3,80 zł

Kminek Owoc 50g KAWON

3,50 zł

Lipa Kwiatostan 50g KAWON

5,90 zł

Brzoza Liść 50g Kawon

3,80 zł

Herb Zielona fix KAWON

6,80 zł

Rozmaryn Liść 50g KAWON

3,80 zł