W kategoriach:


Udostępnij:

Pokrzywa liść fix KAWON

Producent: Kawon
Dostępność: W magazynie 2 szt
KOD: 5909990317219

Pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.


5,50 zł

Ilość:

Fix Pokrzywa marki Kawon to produkt leczniczy w postaci ziół w saszetkach zawierający w swoim składzie liść pokrzywy. Produkt ten wskazany jest do stosowania w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Skład:

Urtieae folium

Wskazania:

Pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz w łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

Działanie:

Łagodzące stany zapalne dróg moczowych i dolegliwości reumatyczne

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na liść pokrzywy.

Zalecane stosowanie:

Lek Fix Pokrzywa zawsze należy stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Przed pierwszym zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Jedną torebkę liścia pokrzywy (2 g) zalać 3/4 szklanki (150 ml) wrzącej wody. Pozostawić na 10 minut. Pić 4 razy dziennie po 3/4 szklanki naparu. Stosować zawsze świeży napar.

Możliwe działania niepożądane:

Fix Pokrzywa może - podobnie, jak każdy inny lek - wywoływać działania niepożądane. Należy pamiętać, że nie u każdego one wystąpią.

Po przyjęciu naparu z liści pokrzywy mogą wystąpić łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe oraz w rzadkich przypadkach reakcje alergiczne objawiające się swędzeniem, wysypką, pokrzywką. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Ważne informacje:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Inne produkty tego producenta