W kategoriach:


Udostępnij:

Soda Oczyszczona 1000g SMAKOSZ

Producent: Smakosz
Dostępność: W magazynie 5 szt
KOD: 5907695620849

Soda Oczyszczona ma wiele zastosowań. Może być wykorzystana jako środek zdrowotny oraz jako środek czyszczący lub w kuchni jako środek spożywczy.


12,00 zł brutto (9,76 zł netto)

Ilość:

Soda oczyszczona spożywcza to  nieorganiczny związek chemiczny z grupy wodorowęglanów, wodorosól kwasu węglowego i sodu. Wodorowęglan sodu bywa też nazywany kwaśnym węglanem sodu. Ma wiele zastosowań:

- w kuchni: zmiękcza wodę, usuwa nieprzyjemny zapach czosnku i cebuli, czyści sprzęt kuchenny, usuwa brzydkie zapachy z lodówki, zapobiega rdzewieniu, jest dodatkiem do pieczenia,

- w łazience: jako wybielacz do prania, składnik past do zębów, jest zamiennikiem talku, nadaje się do czyszczenia armatu,ry

Nawet niewielka ilość sody pozwala: umyć okna, wyprać dywany, wyczyścić srebra, usunąć plamy z herbaty i kawy, zlikwidować brzydki zapach z butów, odświeżyć zapach w szafie, doczyścić żelazko.

Sodę oczyszczoną stosuje się w postaci:

- proszek do posypywania lub pochłaniania zapachów

- pasty (soda rozrobiona z niewielką ilością wody)

- roztworu (4 łyżki stołowe rozpuszczone w litrze wody)

Badania wykazały, że soda oczyszczona wspiera organizm między innymi podczas dny moczanowej, cukrzycy i zapalenia stawów. Pomaga także usuwać toksyny z komórek i narządów. Dobrze działa na różnego rodzaju stany zapalne. Przygotowany z niego roztwór w formie toniku skutecznie pomaga zwalczać zmiany trądzikowe. W niektórych przypadkach wodorowęglan sodu wspomaga leczenie nowotworu, poprzez regulowanie kwasowości środowiska w jakim znajduje się guz, blokując tym samym jego wzrost i przerzuty.

Inne produkty tego producenta

Sól gorzka EPSOM 1000g SMAKOSZ

14,90 zł

Jarzynka bez soli 250g Smakosz

9,90 zł

Jarzynka z solą morską 250g Smakosz

6,70 zł

Soda Oczyszczona 500g SMAKOSZ

8,90 zł