W kategoriach:


Udostępnij:

Św. Hildegarda Scolovin (nalewka z języcznika) 500ml

Producent: Hildegard
Dostępność: Niedostępny
KOD: 9120006521222

Produkt zawiera wybrane składniki ziołowe o działaniu wspomagającym prawidłowy metabolizm, w tym pracę wątroby i układu oddechowego. Aktywuje i wzmacnia siły obronne wątroby, płuc i trzustki.


78,50 zł

Scolovin 500ml - nalewka z języcznika  

Produkt zawiera wybrane składniki ziołowe o działaniu wspomagającym prawidłowy metabolizm, w tym pracę wątroby i układu oddechowego. Aktywuje i wzmacnia siły obronne wątroby, płuc i trzustki. Języcznik pomaga oczyszczać organizm ze szkodliwych soków, śluzu i metabolitów, poprawiając funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Sprawdza się też w przypadku zaburzeń hormonalnych, przy schorzeniach jajników i okolic podbrzusza, upławach, zaburzeniach funkcji tarczycy. Pozytywnie wpływa na nastrój w przebiegu cykli menstruacyjnych u kobiet. Przewlekłe zapalenie oskrzeli, chroniczny kaszel wąrobowy, astma z towarzyszączymi jej dolegliwościami wątroby, zaburzenia metabolizmu wątroby. 

PRZECIWWSKAZANIA: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. 
 Produkt zawiera alkohol (9,2%), po przyjęciu preparatu nie należy podejmować prowadzenia pojazdów. 

SPOSÓB UŻYCIA: przez pierwszy tydzień: 1 kieliszek likierowy 3 razy dziennie po posiłku. Od drugiego do 6-8 tygodnia kieliszek przed i po jedzeniu. Zalecana kuracja - 4 butelki. 

SKŁAD: wermut wytrawny, miód pszczeli, ziele języcznika zwyczajnego, cynamon indyjski, pieprz długi. Zawiera siarczyny. 
 Zawartość składników w 100ml: wermut wytrawny 114ml, miód pszczeli 9,6g, języcznik zwyczajny 360mg, cynamon 240mg, pieprz długi 120mg. 

ILOŚĆ: 500ml 

Producent: Hildegard GmbH St Posch

Inne produkty tego producenta