W kategoriach:

Udostępnij:

Świece do uszu HOPI 1 para CANDICA

Producent: Aura Herbals
Dostępność: W magazynie 16 szt
KOD: 5903240599103

Świece do uszu HOPI - naturalne świece do świecowania uszu najwyższej jakości. Doskonale relaksują. Cena podana za 1 parę (2 sztuki świec).


6,50 zł brutto (5,28 zł netto)

Ilość:

Zabieg świecowania uszu głęboko relaksuje i wycisza organizm. Zwiększa ilości energii życiowej, poprawia samopoczucie, redukuje stres. Śwece do uszu HOPI pomagają przy problemach z zatokami, zapaleniu ucha środkowego, doskonale czyszczą z woskowiny. 
Wysoko cenione przez terapeutów, fizjoterapeutów i bioenergoterapetów oraz specjalistów kosmetologii.

Świece wykonywane są z naturalnego wosku pszczelego, bez chemicznych dodatków. Są barwy miodowo-żółtej i przyjemnie pachną. Zapach świec Hopi to kompilacja aromatów mchu i paczuli, z dodatkiem aloesu, jaśminu, pomarańczy i cytryny.

Średnica Hopi (9mm*) i ich długość (21,5cm), w połączeniu z dobrze dobraną ilością wosku, pozwala na palenie się ich przez 10 do 15 minut.

Sposób użycia

Przygotuj parę świec, chusteczki higieniczne, naczynie z wodą, kosmetyczne patyczki bawełniane oraz aroamtyczny olejek do masażu. Przetrzyj zewnętrzną część ucha oraz wlot kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi świecowania patyczkiem kosmetycznym umoczonym w olejku oraz delikatnie rozmasuj okolice ucha. Zapal jedną święcę i delikatnie umieść ją we wlocie kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi. Świecę trzymaj pionowo aż do momentu kiedy płomień osiągnie zaznaczoną na świecy linię spalania. Wyciągnij świecę z kanału usznego i zgaś zanurzając palący się koniec w naczyniu z wodą. Przetrzyj ucho chusteczką higieniczną i ponownie delikatnie rozmasuj.

Powtórz procedurę dla drugiego ucha. Po zakończeniu świecowania osoba poddająca się zabiegowi powinna jeszcze chwilę reklasować się w pozycji leżącej a następnie wypić herbatę, aby uzupełnić płyny. Cały zabieg jest bardzo przyjemny, skuteczny i relaksujący.

Uwaga

Nie należy wkładać zbyt głęboko świec Hopi do ucha. Zbyt mocne umiejscowienie świecy w uchu może doprowadzić do pozostawienia plastikowej części świecy wewnątrz ucha.

Przeciwwskazania

Świecowanie nie należy przeprowadzać w przypadku perdoracji błonty bębenkowej, urazów głowy, tętniaka naczyń krwionośnych mózgu, ropnego zapalenia ucha, uczulenia na produkty pszczele.

Świece są całkowicie bezpieczne w użyciu dzięki zastosowanym w nim przeciwpyłowym filtrowi bezpieczeństwa. Filtr taki najskuteczniej chroni ucho przed efektami ubocznymi spalania świecy. Nie ma możliwości aby cokolwiek dostało się do ucha. Po zabiegu nie trzeba czyścić, co konieczne jest w przypadku użycia świec bez filtra tzw "pustych rurek".

Ważna informacja

Świece Candica do świecowania uszu nie są wyrobem medycznym ani leczniczym.

Cena za 1 parę (2 świece).

Inne produkty tego producenta

Witamina C krople dla dzieci 30ml AURA HERBALS

17,80 zł

Witamina A Forte krople 30ml AURA HERBALS

21,90 zł

Błonnik jabłkowy 300g AURA HERBALS

8,90 zł

Maść Tygrysia 3,5g

3,99 zł

Seledrop (selen+cynk) krople 30ml AURA HERBALS

22,50 zł

Witamina K2+D3 krople FORTE 30ml AURA HERBALS

59,00 zł