W kategoriach:


Udostępnij:

Yerba Mate Lemon 50g MATE GREEN

Producent: Oranżada
Dostępność: W magazynie 15 szt
KOD: 2010000002612

Yerba Mate Green Lemon to yerba o bardzo wyrazistym, orzeźwiającym, cytrusowym smaku. Zapewnia świeżość umysłu i energię na cały dzień. Wzmaga koncentrację, łagodzi przygnębienie, tonuje emocje. Zaparzana na gorąco przynosiła pobudzenie i poprawiała nastrój, kiedy trudno było zabrać się do działania. Z kolei przyrządzana na zimno, kiedy to zamieniała się w terere przynosiła zdrową ochłodę i orzeźwienie podczas upałów, uzupełniając poziom minerałów utraconych podczas wysiłku.


4,50 zł

Ilość:

Yerba Mate Green Lemon to yerba o bardzo wyrazistym, orzeźwiającym, cytrusowym smaku. Zapewnia świeżość umysłu i energię na cały dzień.  Wzmaga koncentrację, łagodzi przygnębienie, tonuje emocje. Zaparzana na gorąco przynosiła pobudzenie i poprawiała nastrój, kiedy trudno było zabrać się do działania. Z kolei przyrządzana na zimno, kiedy to zamieniała się w terere przynosiła zdrową ochłodę i orzeźwienie podczas upałów, uzupełniając poziom minerałów utraconych podczas wysiłku.

Składniki: herbata yerba mate (Ilex paraguariensis) 93% poch.- Brazylia, trawa cytrynowa, skórka cytryny, aromat.

Sposób parzenia: umieścić bombillę  w naczyniu, nasypać suszu uzupełniając je od 1/3 do 2/3 pojemności, zalać wodą o temp. 75-85 stopni C. Nie należy mieszać bombillą. Raz zaparzony susz można ponownie zalewać do 7 razy.

Numer partii/ Najlepiej spożyć przed- znajdują się na opakowaniu produktu.

Producent: "Oranżada" Robert Derlatka

05-480 Karczew, ul. Ślusarska 10/7

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.

Inne produkty tego producenta