W kategoriach:


Udostępnij:

Yerba VERDE Mate Energia Guarana 500g

Producent: Verde
Dostępność: W magazynie 3 szt
KOD: 5902701422981

Verde Mate Energia Guarana zawiera jagody goji oraz płatki kwiatu nagietka o właściwościach przeciwzapalnych.


29,90 zł brutto (24,31 zł netto)

Ilość:

Owoce tej pochodzącej z dorzecza Amazonki rośliny od wieków słyną z bardzo wysokiej zawartości naturalnej kofeiny. Ponadto, ich kwaskowaty smak idealnie współgra ze szlachetną goryczką ostrokrzewu tworząc mieszankę o ogromnym potencjale energetyzującym. Dodatkowo, Verde Mate Energia Guarana zawiera jagody goji oraz płatki kwiatu nagietka o właściwościach przeciwzapalnych.

Skład:

Zielona yerba mate najwyższej klasy poddana bezdymnemu suszeniu gorącym powietrzem

Guarana – wywodzący się z Ameryki Południowej owoc o silnych właściwościach stymulujących. Jej delikatnie kwaskowaty smak doskonale komponuje się z ostrokrzewem paragwajskim. Przyjemność z picia i mocne pobudzenie gwarantowane!

Płatki nagietka – ich energetyzujący kolor idzie w parze z silnym działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Płatki nagietka mogą być pomocne podczas leczenia niestrawności. Mają subtelnie goryczkowy smak, który doskonale komponuje się z innymi ziołami i suszem yerba mate.

Jagody goji – delikatnie cierpkie, orzeźwiające owoce, które wyśmienicie dopełnią smak naparów z ostrokrzewu paragwajskiego. Naukowcy potwierdzili hipoglikemiczne właściwości jagód goji, dlatego mogą być one pomocne w obniżaniu poziomu cukru, a także cholesterolu. Ponadto, pomagają one oczyszczać organizm z toksyn.

Naturalny aromat